Haber

Yaptığı açıklamalar kendi başına işe yarayabilir! Şenol Güneş, PFDK’ya sevk edildi

TFF Hukuk Müşavirliği, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini açıkladı.

SPORCULUĞA HEDEF OLARAK DÜŞÜNÜLMEKTEDİR

TFF’den yapılan açıklamada Güneş’in Adana Demirspor maçı sonrası yaptığı sportmenlik dışı açıklamalar nedeniyle disiplin cezasına çarptırıldığı belirtildi.

NE OLDU?

Ligin 35. haftasında Adana Demirspor ile Beşiktaş, Yeni Adana Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Konuk ekip bu mücadeleyi 4-1 kazandı.

İşte Şenol Güneş’in sözleri;

Mücadele sonrası TFF’yi eleştiriyor. Güneş, “Kınamak için söylemiyorum ama bu lig, sonucu ne olursa olsun mantıksız ve kuralsız bir lig. 2-3 hafta dinlenip maç oynuyorsunuz, bir takımın puanı yok, 3 puan alıyor. Orası. ?’ Şu an öyle bir şansımız yok ama Galatasaray-Fenerbahçe maçı oynanacak o zaman maç olmayacak şampiyon belirlenecek onlar için lig bitmiş olacak Fenerbahçe yarışa devam etseydi maç olmaz.Biri devam edip başkasının maçı bitse ne olacaktı.Maçta ne olacağını görmek için beklerdi.Bu konularda nasıl bir karar alınmalı, baştan beri kafamdaydı. Başlangıç. Söylemeye çalıştım ama tartışmanın o tarafına hiç gitmedim. Hep futboldan konuştuk. Bugün konuşacağımız şey şu ama ligi planlarken iyi planlamak gerekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu