Ekonomi

Çalışanlarının yüzde 60’ı kadın

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Param; hesap, cüzdan, ön ödemeli kart, sanal POS, fiziki POS yurtiçi ve yurtdışı para transferi çalışmalarıyla kurumsal ve bireysel müşterilerine finansal hizmetler sunmaktadır.

Benim param; Mastercard, VISA, Troy ve Discover kart şemalarının tamamına sahip bir elektronik para kuruluşu olarak dikkat çekiyor.

Haziran 2022’de şirket, Londra merkezli European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), Lüksemburg merkezli CEECAT Capital, Zürih merkezli Alpha Associates ve Amsterdam merkezli katılımıyla 200 milyon ABD Doları değerindeki ilk yatırım serisini tamamladı. Revo Capital.

Param AB için hazırlıklar sürüyor

ParamKart, ParamPOS, Kredim (Şimdi Al Sonra Öde), fintech kurumlarına entegre hizmetler sunan ParamTech, Processing, Finrota (Açık Bankacılık ve Online Tahsilat), E-Para, Cüzdan gibi ürünlerle finansal teknoloji sektörünü geliştiren Param; Teknolojik çalışmalarını da Avrupa’ya ihraç etmektedir. Hızlı ve kolay para transferi sağlayan Param UK, İngiltere içinde ve İngiltere ile Türkiye arasında faaliyetlerine başlamıştır. Tecrübelerini ve ürünlerini Avrupa’ya da yaymak isteyen Param, “Param EU” markası için hazırlıklarını sürdürüyor.

Üst düzey yönetimin yüzde 63’ü kadın

Param, tüm geliştirmelerini Ankara ve İstanbul’da bulunan teknoloji ve inovasyon merkezlerinde yürütmektedir. 600’ün üzerinde çalışanı ile faaliyetlerine devam eden Param, kadın çalışan ve kadın yönetici oranıyla şubesine örnek teşkil etmektedir. Param çalışanlarının %60’ı kadındır ve üst yönetimin yüzde 63’ü kadın yöneticilerden oluşmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu