Yaşam

Safir 12. bölüm fragmanını izle! Safir’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Safir’in yeni bölümünde neler olacak?

ATV’de yayınlanan Safir, izleyicileri ekran başında tutmaya devam ediyor. Safir yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. Safir yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen izleyiciler, heyecanla Safir yeni bölüm fragmanını arıyor. Safir, yayının son bölümünde çarpıcı bir sonla sona erdi. İzleyiciler heyecanla Safir’in yeni bölüm fragmanını arıyor. Safir’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Safir yeni bölüm fragmanını izle! Safir 12. bölüm fragmanını izle!

SAFİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ateş, Feraye’ye aşkını itiraf eder ama karşılığında onu bulamaz. Ateş bu reddedilmeyle birlikte kafasında bazı parçaları birleştirmeye başlar. Yoksa Feraye’nin eski sevgilisi ve bebeğinin babası Yaman mı? Şirkette de işler karmaşıklaşıyor. Ateş, dedesine sınav verirken Ömer, Yaman ve Okan’a birleşme teklifinde bulunur. Feraye’nin iktidar peşinde olduğunu ve bu nedenle kardeşini tercih ettiğini düşünen Yaman, dedesinin teklifini sırf bu nedenle kabul eder. Şirketin başına kim geçecek, Yaman mı, Ateş mi? Vural cephesinde Bora’nın iyileşme haberi büyük sevinç yaratır. İyileşip evine dönen Bora şimdi ne yapacak?

SAFİR DİZİSİ NE ZAMAN?

Safir her Pazartesi saat 20.00’de ATV’de izleyicisiyle buluşuyor.

SAFİR 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN LİNKİ!

SAFİR KONUSU NEDİR?

Safir ‘Bir Gizli Aşk Hikayesi’nin başrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül yer alıyor. Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Safir ‘Gizli Bir Aşk Hikayesi’, tutku, tutku, intikam ve bir gecede değişen zorbalık sınavlarıyla dolu tehlikeli yollarda kaybolan Gülsoy ailesinin hikâyesini anlatıyor.

SAFİR DİZİSİ AKTÖRLERİ

İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Işık Muharrir, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi ergen

SAFİR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

seyitgazi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu