Yaşam

Esra Erol’da beklenmedik gelişme: Zeynep Hanım ile Muharrem Bey barıştı!

Türkiye Esra Erol’da bu aşıkları konuşuyor!

Zeynep Hanım ve Muharrem Bey, Esra Erol’un dünkü yayınına konu oldu. işlenmekte olan. Sosyal medyada tanıştılar. Zeynep Hanım, Muharrem Bey’le evlenmek istedi ancak amcası Bayram Bey buna izin vermeyince Düzce’ye kaçtı.

Ayrıca Bey’in amcası Bayram ile evlenmesinin Zeynep Hanım’ın engelli olması nedeniyle doğru olmadığını ve kendisinin istemediğini de yayında söyledi. Malatya’da yaşayan ve aslen Düzce’de yaşayan Zeynep’i kaçıran Muharrem’in kararına Zeynep’in amcası karşı çıktı. İlgiyle izlenen programda dün beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Muharrem Bey, Zeynep’in amcası Bayram Bey’in elini öpmek istedi. Bunun üzerine Zeynep Hanım, Bayram Bey’le barışmak için harekete geçti.

Kısa bir tartışmanın ardından Bayram Bey, Zeynep Hanım’ı affedip ardından Muharrem Bey’in elini öpmesine izin verdi. Kırgınlığın giderildiği sanılırken Muharrem Bey bir anda stüdyoda diz çökerek Zeynep Hanım’a evlenme teklif etti.

Herkes şaşkınlıkla izlerken Zeynep Hanım teklifi kabul etti. Teklifin ardından Muharrem Bey, amcası Bayram Bey’den Zeynep Hanım’ı istedi ve Bayram Bey’in talebi alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu